BALSAM DO CIAŁA

Garnier - mleczko do ciała z ekstraktem z mango - Recenzja

poniedziałek, października 14, 2013

 MarkaGarnier

Cena: ok 19 zł/ 400 ml lub ok 12 zł /250 ml

Informacja od producenta:
Czy mleczko do ciała Garnier Nawilżająca Pielęgnacja 7 Dni jest stworzone dla mnie?
    Tak, jeśli czujesz, że w ciągu dnia Twoja skóra ulega przesuszeniu i podrażnieniu. Tak, jeśli szukasz mleczka o lekkiej, szybko wchłaniającej się formule i przyjemnym zapachu, które długotrwale nawilży Twoją skórę, aby chronić ją przed ponownym przesuszeniem codziennie, 7 dni w tygodniu.

    Mleczko do Ciała Nawilżająca Pielęgnacja 7 Dni wyróżnia się lekką, szybko wchłaniającą się formułą, wzbogaconą mango i L-Bifidus*, aby ukoić Twoją skórę i chronić ją przed przesuszeniem.
(zdjęcie pochodzi ze strony garnier.pl)

PLUSY:

-zapach
-konsystencja
-szybkie wchłanianie
- dobrze się wsmarowuje
-dostępność
-nie podrażnia
- nie pozostawia uczucia tłustości
-częste promocje na zakup
-wydajność
NEUTRALNE:

- nawilżenie , odżywienie skóry
-nie nadaje się na zimę
-cena 

MINUSY:

- opakowanieMoja Opinia!


Zaczniemy od minusów i jak przy każdym produkcie garniera w takim opakowaniu zdecydowany minus. Nie da się wykorzystać mleczka do końca bez rozcinania, opakowanie zasysa powietrze i nie da się go postawić do góry nogami - co jest uciążliwe. Cena regularna jest dość spora ale często są promocje na to mleczko więc można kupić naprawdę tanio:). Balsam jest z rodzaju tych lekkich więc raczej słabo z jego efektami w czasie zimy. U osób posiadających suchą i bardzo suchą skórę jego nawilżenie i odżywianie skóry może być słabe lub bardzo słabe. Plusem zdecydowanym jest przyjemny zapach i lekka konsystencja, która bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie śladów na skórze w postaci uczucia tłustości. Dla mnie przy bardzo suchej skórze produkt dość słaby, ale dla osób z normalną skórą może to być bardzo dobre mleczko do ciała. 

Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

0 komentarze

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).