NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

Nie daj się nabrać - Darmowe doładowanie telefonu, posty na facebooku - prawda czy kit?

piątek, października 25, 2013


Witam Was serdecznie w dzisiejszej odsłonie Nie daj się nabrać. Dzisiejszy temat to darmowe doładowanie telefonu prawda czy kit?. Temat sam do mnie przyszedł :) , "zaatakowały" mnie dzisiaj na Facebooku sponsorowane publikacje reklamujące darmowe doładowanie konta kwotą 25 lub 30 zł. Jak to przeważnie u mnie bywa zapaliła się mi lampka i postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć - efekty możecie przeczytać poniżej. Zapraszam :)Mnie te sponsorowane posty "zaatakowały" dzisiaj ale jak przyjrzałem się temu bliżej zobaczyłem że pojawiły się na facebooku 5 dni temu - a więc dość niedawno. Nie mam w zwyczaju podawania nazw konkretnych firm,stron itp ale w tym przypadku podam przykładowy adres facebooka, na którym znajduję się owy sponsorowany post - https://www.facebook.com/plcmfejs i stronę, którą reklamuje post - http://zasiltelefon24.pl/ . Ja przedstawię fakty ale to Wy oceńcie sami czy to prawda czy kit.

Na głównej stronie możemy dowiedzieć się że podając i wpisując nasz numer telefonu otrzymamy promocyjne doładowanie telefonu i tutaj cytat: "Wybierz operatora, wpisz numer telefonu i odbierz promocyjne doładowanie" - takie proste prawda?:) Widzieliście kiedyś żeby "ktoś" rozdawał ot tak doładowania do telefonu? Na głównej stronie (oczywiście malutkim druczkiem)  możemy się też dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, których zapewne duża część osób skuszona perspektywą darmowego doładowania już nie doczyta. Jedną z takich rzeczy jest dość istotna dla nas a więc fakt iż wpisując numer  otrzymamy kod, który aby otrzymać promocyjne doładowanie musimy wprowadzić na stronie. Robiąc ten krok zapisaliśmy się właśnie do płatnej subskrypcji :) i oczywiście zaakceptowaliśmy regulamin. 

Płatna subskrypcja, na która się zapisaliśmy polega na tym iż codziennie otrzymujemy od organizatora sms MT Premium, który kosztuje nas 2,46 zł . I takie sms dostajemy codziennie aż nie zastopujemy usługi. No ale gdzie to promocyjne i co najważniejsze jak reklamują DARMOWE DOŁADOWANIE ? W regulaminie możemy się dowiedzieć że doładowanie przysługuje nam po otrzymaniu przynajmniej 40 sms MT Premium i jeszcze musimy wysłać meila żeby je otrzymać. Prosta matematyka: 40 sms po 2,46 zł każdy 98,40 zł . Czyli za zapłacenie organizatorowi prawie 100 zł otrzymamy doładowanie (o ile się upomnimy o nie wysyłając meila) o wartości 25 lub 30 zł. Dobry interes prawda?:) 

Nie można zapomnieć o tym że na 40 sms się nie skończy - sms będą dalej przychodzić aż do momentu, w którym wyłączymy subskrypcje. Tak więc czytajmy czytajmy i jeszcze raz czytajmy regulaminy. 

Pozdrawiam Puchaty Pu
Ps. Nasz blog przechodzi małe zmiany wizualne:) - tak więc na razie może nie wszystko działa i ładnie wygląda ale pracujemy nad tym:)

Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

11 komentarze

 1. Ładnie kombinują

  OdpowiedzUsuń
 2. Kombinacje - jak zwykle... Dzięki za informację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też sie dałam nabrać i co najgorsze nie moge tego wyłączyć

  OdpowiedzUsuń
 4. jak ktoś wie jak to wyłączyć to będę bardzo wdzięczna:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wlacz blokade premium :) sama lub w BOK

   Usuń
 5. Ja odkąd zacięłam się na stronie, nie rejestruje się w takich dziadowstwach, które nakazująsię gdzieśrejestrować lub wysyłać smsy. Zarejestrowałam się na stronie by pobrać książkę (na uczelnie) nie czytając regulaminu. książki oczywiście na stronei nie było więc nie przyszło mi do głowy aby zlikwidować konto i nagle zaczęłam dostawać maile z jakimiś odpłatnościami na stronie, które miały być. W efekcie straszono sądami ale nie zapłaciłam niczego bo byli to naciagacze, którzy żerowali na strachu innychludzi :/ Kto wpłacił ten stracił a niczego nei zyskał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapewne mówisz o serwisie " pobieraczek " ,który tak jak mnie również chciał ciągać po sądach i wyłudzał pieniądze za to że pobrałam jakieś cholerstwo ze strony ..

   Usuń
 6. Ja już dawno w nic nie klikam na fb odkąd trafił mi się wyjątkowo zły Spambot ! Nie wiedziałam jak to draństwo usunąć a wciąż samo publikowało za mnie posty na fb. Gdzieś wyczytałam że trzeba skasować wszystkie aplikacje na fb i tak zrobiłam i na szczęście zadziałało :P

  OdpowiedzUsuń
 7. zadzown do operatora i zablokuj numery premium, mi pomoglo :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).