KOLORÓWKA

Quiz Cosmetics - Kosmetyczna zagadka , czy ją rozwiążemy?

sobota, października 26, 2013

Witamy serdecznie, miło nam poinformować że od dzisiaj nasz blog będzie rozwiązywać zagadkę kosmetyczną :) Zagadka kosmetyczna to oczywiście firma Quiz Cosmetics, z którą od dzisiaj nasz blog będzie współpracować - mamy nadzieję że będzie to owocna współpraca. Celem zagadki, którą  będziemy starać się rozwiązać i pokazać wszystkie plusy i minusy jest testowanie produktów, które otrzymaliśmy od firmy Quiz Cosmetics.Tutaj macie link do strony firmy i profilu na Facebooku:

-https://www.facebook.com/Quiz.Cosmetic
-http://quiz.pl/

Oczywiście jak za każdym razem oświadczamy że nie otrzymujemy żadnych profitów od firmy poza produktami do testowania - tak więc nasza opinia i recenzja będzie rzetelna i niezależna. A oto produkty, które są przedmiotem naszej zagadki:
Poniżej trochę informacji o Quiz Cosmetics:

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć ponad 150 produktów do makijażu i pielęgnacji twarzy. Wszystkie kosmetyki są wyprodukowane w oparciu o najwyższej jakości surowce dostępne  w Polsce i na rynku europejskim. Nad jakością naszych wyrobów  czuwa  grupa wykwalifikowanych specjalistów - technologów. Prace badawczo-rozwojowe we własnym laboratorium, prowadzone zgodnie z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii pozwalają nam na całkowitą samodzielność oraz możliwość kreowania własnych pomysłów i szybkie reagowanie na potrzeby rynku.
Kosmetyki marki QUIZ całkowicie spełniają jakościowe i kolorystyczne oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty te nie tylko dbają o piękny wygląd, ale również zapewniają idealną pielęgnację skóry.
Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku kosmetycznym oraz ciągle udoskonalamy swoje receptury by móc zaoferować jak najlepszej jakości, konkurencyjne produkty.

Warto też zauważyć fakt że Quiz Cosmetics jest Polską firmą, założoną w naszym kraju 30 lat temu!
Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

0 komentarze

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).