PIELĘGNACJA

Uwaga! Ratujemy naszą skórę - masz trądzik? kontaktowe zapalenie skóry? i inne. Musisz to przeczytać!

czwartek, października 10, 2013Witamy Was serdecznie i przedstawiamy drugą dzisiaj firmę, z którą współpracę podjął nasz blog!  Jeśli posiadasz trądzik, kontaktowe,atopowe bądź łojotokowe zapalenie skóry lub łuszczycę musisz koniecznie przeczytać ten post a być może znajdziesz sposób na swoje problemy. W ramach współpracy otrzymaliśmy od firmy Beta-Skin: 8 próbek 30 ml i 10 próbek po 5ml. I tak jak przy wszystkich firmach, z którymi współpracujemy tak i w tym przypadku oświadczamy że nie jest to post sponsorowany, poza próbkami do testów nie uzyskujemy żadnych innych profitów od firmy Beta-Skin a więc nasza ocena jak zawsze będzie w 100% rzetelna i niezależna. Link, pod którym możecie znaleźć informację o kremie i firmie: http://betaskin.pl/ Poniżej opis produktu i cel współpracy:) Zapraszamy.


Celem współpracy będą testy kremu Beta-Skin Natural Activ Cream i późniejsza ocena, wrażenia z korzystania. Wyrób medyczny, który otrzymaliśmy będziemy testować na 3 osobach:
- pierwszą osobą będzie kobieta posiadająca dość spory i uciążliwy trądzik i łuszczycę
- drugą osobą będzie mężczyzna z atopowym zapaleniem skóry.
- trzecią osobą będzie kobieta z miejscowymi wykwitami

Będziemy testować dla pokazania wszystkich wad i zalet, które zauważymy. W późniejszej ocenie opublikujemy również zdjęcia przed i po korzystaniu z Beta-Skin Natural Activ Cream. Poniżej przybliżymy trochę szerzej wyrób medyczny - jak na razie jedynie z materiałów uzyskanych od firmy na inne trzeba będzie poczekać do końca testów - Zobaczymy czy warto?:) Sprawdzimy skuteczność i ukażemy fakty.

Ważną informacją jest że Beta-Skin Natural Activ Cream NIE JEST kosmetykiem ani dermokosmetykiem. Krem jest wyrobem medycznym, który ma przebadane i przetestowane wskazania lecznicze.

Informacje od producenta:

1. Synergistyczne działanie substancji aktywnych zawartych w wyrobie medycznym Beta-Skin Natural Activ Cream charakteryzuje się potwierdzonym i skutecznym działaniem w łagodzeniu przebiegu i we wspomaganiu leczenia przewlekłych chorób skóry. Etiologia większości dermatoz pozostaje nieznana, a ich przebieg jest na ogół przewlekły i nawrotowy, przez co schorzenia te są wyjątkowo uciążliwe dla pacjentów. Przyczynami chorób skóry mogą być między innymi czynniki infekcyjne (wirusowe,bakteryjne,grzybicze), alergiczne, uwarunkowane genetycznie oraz zaburzenia autoimmunologiczne. Wśród objawów klinicznych na ogół spotyka się wykwity rumieniowo-grudkowe, pęcherzowe i pęcherzykowe, cechy nadmiernego bądź nieprawidłowego rogowacenia. Skutkiem bądź pośrednią przyczyną wielu chorób skóry bywa jej suchość i nadmierna wrażliwość na działanie wszelkiego rodzaju patogenów oraz czynników fizycznych, chemicznych i mechanicznych

2. Formuła wyrobu medycznego Beta-Skin Natural Activ Cream opiera się na odpowiednio wyważonym zestawie naturalnych substancji aktywnych:
-beta-glucanie z owsa
-estrach wyższych kwasów tłuszczowych z oleju lnianego
-oleju kokosowym
-srebrze koloidalnym
Wysoki profil biozgodności składników aktywnych preparatu, bardzo korzystnie wpływa na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze

3. Przewidziane zastosowanie:
- trądzik
- łuszczyca
- kontaktowe zapalenie skóry
- atopowe zapalenie skóry
- łojotokowe zapalenie skóry
Zapraszamy do śledzenia i czytania naszej opinii i relacji z testów:)


Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

0 komentarze

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).