BŁYSZCZYK DO UST

Druga zagadka rozwiązana! Błyszczyk do ust od Quiz Cosmetisc

sobota, listopada 09, 2013


Luxurious gloss - błyszczyk do ust!


Druga Kosmetyczna zagadka od firmy Quiz Cosmetics rozwiązana!:) - Zapraszamy

   Witam Serdecznie,  dzisiaj przedstawię Wam rozwiązanie drugiej zagadki:)          (o początkach zagadek możecie przeczytać tutaj <klik> ) Zagadka nie należała do tych najtrudniejszych ale i łatwa też nie była.  Mam nadzieję że podzielicie się ze mną swoją opinią w komentarzu pod postem. Żeby już nie przedłużać zapraszam Was na rozwiązanie i recenzję błyszczyka!:) Data rozpoczęcia testów: 26.10.2013
Data zakończenia testów: 09.11.2013
Czas trwania testów:  14 dni


Efekty przeprowadzonych testów:

Błyszczyk do ust numer 72 posiada bardzo  estetyczne opakowanie jest bardzo poręczne i wytrzymałe , jego przezroczystość pozwala nam na obserwowanie ile nam tego błyszczyka ubywa. Plusem niewątpliwie jest aplikacja która jest bardzo łatwa dzięki swojemu aplikatorowi. Kolejnym plusem błyszczyka jest  jego piękny malinowy zapach (aż by się chciało zjeść własne usta:)) Ponieważ większość błyszczyków jakie ja używałam pachniały raczej nieprzyjemnie ten błyszczyk pod tym względem jest super. Błyszczyk nadaje naszym ustom piękny połysk jak również delikatny różowy kolor, który wygląda bardzo ładnie. Błyszczyk dość długo utrzymuje się na ustach gdy już jednak schodzi pozostawia na ustach drobinki brokatu co wygląda bardzo pozytywnie. Mimo plusów które wymieniłam wyżej zauważyłam również iż błyszczyk dodatkowo nawilża nasze usta nawet gdy tego błyszczyku nie ma już na naszych wargach cały czas są one bardzo miękkie .Ocena końcowa:

Zdecydowanie warto go posiadać ,piękny kolor, opakowanie bardzo ładne a do tego nasze usta stają się nawilżone i przepięknie się błyszczą . Szukasz czegoś delikatnego ale by nadawało i uwydatniało Twoje usta ten błyszczyk jest własnie dla Ciebie. Z czystym sumieniem polecam!

( usta do testowania użyczyła nam P.) 


Zgadzacie się z naszym rozwiązaniem tej zagadki? :)

Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

0 komentarze

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).