INNE

Fitti Classic, mokre chusteczki z różnym zastosowaniem:) - Recenzja

niedziela, listopada 03, 2013

                   
               

Witam Was serdecznie przyszedł czas na ocenę jednego z produktów z postu Zakupo-mania cz. II <klik> :) Kupiliśmy, używaliśmy a teraz podzielimy się naszymi wrażeniami. Zajmiemy się dzisiaj mokrymi chusteczkami fitti classic, które kupiliśmy w promocji w biedronce za oszałamiającą cenę 9 zł za 3 opakowania po 72 chusteczki!:) Oznaczone numerem 5 na zdjęciu


Marka: Fitti / Biedronka 
Cena: 9 zł / 3 opakowania po 72 szt.


Moja Opinia!:

Wiadomo mokre chusteczki są niezastąpione w dzisiejszych czasach, używamy ich do bardzo wielu różnych czynności a nie tylko do pupy dziecka. Chusteczek na rynku jest bardzo dużo jedne tańsze i gorsze a znowu inne droższe i lepsze no ale to stereotypy bo nie zawsze tanie znaczy słabej jakości. I takich produktów właśnie powinniśmy szukać - my podążając tym szlakiem chcieliśmy znaleźć dobre i tanie i tak oto w naszym koszyku znalazły się te chusteczki. Pierwsze myśli były różne i sceptycznie nastawione ( no bo czego się spodziewać po chusteczkach za 9 zł/ 3 paczki ?) ale okazały się dobrym produktem. Używane były do różnych czynności i tak po kolei: 

Jako że nie zawierały alkoholu i szkodliwych substancji używane były w codziennym utrzymywaniu czystości dziecka:) i tutaj można zauważyć plusy że chusteczki nie podrażniają, nie uczulają skóry dziecka. Jeśli jest jakieś wcześniejsze podrażnienie chusteczki nie szczypią co jest dosyć istotne.

Moja przyszła żona:) używała ich do zmywania makijażu, z którym o dziwo chusteczki radziły sobie bardzo dobrze pozostawiając po sobie przyjemny zapach, utrzymujący się przez podobny do wiodących na rynku chusteczek czas. 

Używaliśmy ich także do czyszczenia mebli,laptopa itp i tutaj już spodziewany efekt a więc chusteczki dobrze i fajnie czyściły meble, laptopa i inne domowe rzeczy. Nie miały większego problemu z pokonywaniem codziennych zabrudzeń za co należy im się plus.

Chusteczki są łatwo dostępne i w bardzo niskiej cenie, wykonane są z dość cienkiego materiału w porównaniu z innymi chusteczkami ale to nie powinno przeszkadzać bo chusteczki nam się nie drą w czasie użytkowania. Jak dla mnie są odpowiednio nawilżone  (ani za słabo ani za bardzo) jedynym małym minusikiem może być fakt że czasami wyciąga się więcej niż jedna sztuka ale to raczej nie jest problem i da się przeżyć:) Chusteczki są kolejnym produktem, który pokazuje że tanio to nie zawsze znaczy beznadziejnie.


PLUSY: 

-nie podrażniają
- dostępność
-zapach
-cena
- nawilżenie chusteczek
- różne zastosowanie
- nie uczulają
- materiał wykonania
- nie zawierają szkodliwych substancji , alkoholu


NEUTRALNE:

-grubość chusteczki
-wyciąganie

MINUSY:

- brak
  • Ocena:
     
5.00 na 5 gwiazdek

A Wy jakie macie wrażenia z użytkowania tych chusteczek? A jeśli ich nie używaliście jeszcze to czy macie zamiar spróbować?

Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

2 komentarze

  1. Od 1,5 roku kupuję chusteczki Fitti. Wiadomo, nie były takie dobre jak Pampers, ale tańsze. Byłam zadowolona. Do dziś. Kupiłam następne 3 szt. i okazało się że mają już "nową strukturę". Są duże mniejsze niż te stare, nie są już takie miękkie (są jakby sztywne, wykonane z plastiku). Nie nadają się do czyśczenia pupci dziecka. Zużyłam dziś prawie pół opakowania żeby tego dokonać. To były moje ostatnie kupione Fitti. Nie polecam nikomu. Chcą zaośczędzić na koszt klienta. Tylko że klient nie głupi i ponad połówę klientów przestanie ich kupować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Od czasu "nowej struktury" nie dam nawet jednej gwiazdki. Totalna porażka. Za wcześniejsze daje 5.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).