KOLORÓWKA

Rozwiązanie pierwszej zagadki - Quiz Cosmetics Cienie do powiek!

środa, listopada 06, 2013Dzisiaj zaprezentuję Wam rozwiązanie pierwszej blogowej zagadki kosmetycznej:)  O zapoczątkowaniu zagadek możecie przeczytać tutaj <klik> . Celem dzisiejszej zagadki jest ukazanie plusów i minusów cieni do powiek firmy Quiz Cosmetics! Zapraszamy serdecznie na rozwiązanie poniżej. Pamiętajcie że do rozwiązania pozostały nam jeszcze 2 inne zagadki, które zaprezentujemy już niedługo.

Data rozpoczęcia testów: 26.10.2013
Data zakończenia testów: 06.11.2013
Czas trwania testów:  11 dni

Efekty przeprowadzonych testów:

Wcześniej bałam jakoś używać się cenieni w takich barwach może dlatego że nigdy nie trafiłam na jakieś odpowiednie. Przy okazji współpracy odkryłam bardzo dużo zalet owych ceni , pierwszą zaletą niewątpliwie jest pigmentacja cieni jest bardzo dobra kolory są bardzo wyraziste i wystarczą zaledwie dwa machnięcia pędzlem by cień na naszych oczach wyglądał nieziemsko.Używałam cieni do robienia makijażu w połączeniu wszystkich razem z paletki ale również osobno z połączeniem ich z innymi kolorami dostępnymi w mojej kosmetyczce. Cienie bardzo dobrze współgrają , bardzo dobrze łączą się bez pozostawiania jakiejś ciężkiej do zatarcia granicy.Kolejnym plusem jest to iż cienie się nie osypują , przez co nie zostawiają sińców pod oczami co często zdarza się przy ciemnych kolorach.Kolor jasno siwy świetnie nadaje się do rozświetlenia naszego łuku brwiowego co jest tego plusem ponieważ paletka może posiadać kilka funkcji. Aplikacja jest bardzo wygodna nie sprawia nam jakiegoś większego problemu , co do opakowania jest bardzo poręczne i estetycznie wykonane.Cienie są bardzo dobrze osadzone w środku co powoduje iż nawet po upadku nie rozsypały się.Ocena końcowa:

Cienie warto z pewnością posiadać w swojej kosmetyczce, estetyczne opakowanie, dobra pigmentacja, wyraziste kolory nadające się do bardzo fajnego makijażu jak również rozświetlania.Nie osypują się, a aplikacja ich jest bardzo prosta.
Zgadzacie się z naszym rozwiązaniem tej zagadki?

Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

1 komentarze

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).