INNE

Temat przewodni najbliższego tygodnia - Start !:)

niedziela, listopada 17, 2013

[fot.tapetus.pl]

Witam Was serdecznie dzisiaj zacznie swoje życie pewien pomysł, który mam nadzieję że przypadnie Wam do gustu:). Mianowicie będzie to "Tematyczny tydzień" w ramach którego wybrany zostanie jeden owoc,warzywo lub inny produkt, który często gości (albo nie gości a powinien) w kosmetyce zarówno tej sklepowej jak i tej domowej. W ramach tego pomysłu będą pojawiać się różne zastosowania,pomysły itp na to jak wykorzystać "temat tygodnia" dla naszej urody. 
Będziemy się starać kłaść nacisk na zastosowanie bardziej w domowym zaciszu ale nie uciekniemy od popularnych produktów ze sklepowych półek. Cała tygodniowa akcja będzie miała mniej więcej regularny przebieg a więc na początku tygodnia będą ogólne informacje tzn: jakie właściwości ma wybrany produkt, jakie składniki w nim znajdziemy, co może dać naszej urodzie, zastosowanie itp. Następnie przez resztę tygodnia będzie kilka wpisów o konkretnych zastosowaniach a więc m.in  przepisy jak wykorzystać "gwiazdę tygodnia" .  

Po prawej stronie bloga na górze zawsze znajdziecie obrazek pokazujący "gwiazdę tygodnia", po kliknięciu przejdziecie do spisu postów dot. "gwiazdy tygodnia" i spisu poprzednich tygodni. Tak więc zaczynamy! Najbliższą gwiazdą tygodnia (18-24.11.2013) będzie.....


[fot. zdjecia.biz.pl]

POMARAŃCZA!

Będzie nam bardzo miło jeśli będziecie chciały podzielić się pod postami swoimi pomysłami zastosowania itp lub innymi pomysłami dotyczącymi tygodniowej akcji tematycznej. A może chcecie dołączyć?:) Ahoj!

Inne posty, które mogą Cię zainteresować:

0 komentarze

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).