Hej jestem Monika!
Witaj na moim blogu!
Drzemiace-Piekno - Blog Kosmetyczny

Interesują Cię Kosmetyki? Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego reklamowany jako świetny produkt działa tylko powierzchownie? Odpowiedź leży w składzie i to między innymi sprawdzam :). Ponadto znajdziesz tutaj nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków, posty makijażowe, manicure oraz perfumy, którymi uwielbiam się otaczać. Interesują mnie tylko fakty, albo coś działa, albo nie, a cena nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nie ma drogi pomiędzy. Gotowa? Sprawdź najnowsze posty poniżej, zajrzyj do menu, wyszukaj za pomocą lupy, a jeśli masz ochotę się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, kliknij poniżej :)
 • Kosmetyki do makijażu
  Zobacz wszystkie posty o kosmetykach do makijażu, akcesoriach i trikach makijażowych
  ZOBACZ
 • Manicure
  Zobacz wszystkie posty o manicure hybrydowym, klasycznym, lakierach do paznokci oraz akcesoriach
  ZOBACZ
 • Kosmetyki do pielęgnacji
  Zobacz wszystkie posty i opinie o kosmetykach do pielęgnacji włosów oraz ciała
  ZOBACZ
 • PERFUMY
  Zobacz wszystkie posty o perfumach, mgiełkach, świeczkach itd.
  ZOBACZ

KONTAKT


Skontaktuj się ze mną!
Napisz do mnie!


MÓJ EMAIL:
blog@drzemiace-piekno.pl

Witaj w moim kosmetycznym świecie, gdzie pokazuję produkty, którymi otaczam się w swojej codziennej pielęgnacji, a także którymi wykonuję makijaż czy manicure. Mam na imię Monika i od prawie 6 lat prowadzę tego bloga dbając zarówno o jego estetykę, ale przede wszystkim o wartościową treść. Przez te wszystkie lata miałam styczność z wieloma kosmetykami, co w połączeniu z wiedzą pozwala mi rzetelnie spojrzeć na każdy produkt. Staram się na bieżąco rozwijać swoją wiedzę, aby móc w ciekawy i przestępny sposób przedstawić na blogu produkty, których używam 😊. 

Jeśli tutaj trafiłeś/aś zapewne zainteresowała Ciebie możliwość współpracy oraz pokazania swoich produktów na łamach mojego bloga. Oczywiście, jest to możliwe, jednak każdą tego typu współpracę omawiam indywidualnie w zależności od produktów, oczekiwań, szerokości działań i kilku innych czynników. Możliwości współpracy są dosyć szerokie, a wszystko możemy ustalić na samym początku. Jeśli masz więc ciekawy produkt, ofertę bądź pomysł na współpracę, której tematyka bezpośrednio nawiązuje do szeroko rozumianej branży beauty i chciałbyś/abyś zrealizować ją na moim blogu, czekam na kontakt – blog@drzemiace-piekno.pl

Wszystkie teksty oraz zdjęcia, które znajdują się w postach są mojego autorstwa. Staram się przedstawić produkt/produkty w ciekawy sposób, z estetycznymi zdjęciami i wartościową treścią, do której przykładam dużą uwagę. Nie publikuję gotowych tekstów oraz nie dopuszczam możliwości wpływania na tekst, który publikuję, w tym przede wszystkim na moją opinię i wrażenia z użytkowania danego produktu. Dobry produkt obroni się sam 😊. Blog posiada także swoje profile w social mediach zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, które można włączyć w działania. 

Możliwości współpracy jest wiele i każdą propozycję z chęcią omówię indywidualnie, mogę także zaproponować na podstawie własnych doświadczeń najciekawszą formę prezentacji produktów. Wszystko zależy od oczekiwań, choć jestem pewna, że będziemy w stanie dojść do porozumienia i stworzyć ciekawą współpracę. Jeśli będzie taka potrzeba, jestem w stanie wystawić Fakturę VAT.

W razie dodatkowych pytań chętnie na wszystkie odpowiem. Proszę o wiadomość / For business inquiries, poduct testing, contest sponsoring, other marketing activities please contact me via - blog@drzemiace-piekno.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).
Mój blog to nie darmowa tablica ogłoszeń, jeśli nie widzisz swojego komentarz, a zawierał on link to, prawdopodobnie trafił do spamu.