Hej jestem Monika!
Witaj na moim blogu!
Drzemiace-Piekno - Blog Kosmetyczny

Interesują Cię Kosmetyki? Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego reklamowany jako świetny produkt działa tylko powierzchownie? Odpowiedź leży w składzie i to między innymi sprawdzam :). Ponadto znajdziesz tutaj nowości kosmetyczne, recenzje kosmetyków, posty makijażowe, manicure oraz perfumy, którymi uwielbiam się otaczać. Interesują mnie tylko fakty, albo coś działa, albo nie, a cena nie ma tutaj żadnego znaczenia. Nie ma drogi pomiędzy. Gotowa? Sprawdź najnowsze posty poniżej, zajrzyj do menu, wyszukaj za pomocą lupy, a jeśli masz ochotę się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, kliknij poniżej :)
 • MAKIJAŻ
  Zobacz wszystkie posty o makijażu
  ZOBACZ
 • MANICURE
  Zobacz wszystkie posty o paznokciach
  ZOBACZ
 • PIELĘGNACJA
  Zobacz wszystkie posty o pielęgnacji
  ZOBACZ
 • PERFUMY
  Zobacz wszystkie posty o perfumach, mgiełkach, świeczkach itd.
  ZOBACZ

KONTAKT


Skontaktuj się ze mną!
Napisz do mnie!


MÓJ EMAIL:
blog@drzemiace-piekno.pl
Witaj w moim kosmetycznym świecie, gdzie oprowadzę Cię wśród produktów, którymi otaczam się w swojej codziennej pielęgnacji, a także którymi wykonuję makijaż czy manicure. Mam na imię Monika i od 3 lat prowadzę tego bloga dbając zarówno o jego estetykę, ale przede wszystkim o wartościową treść. Nie lubię stać w miejscu, stąd nieustannie staram się rozwijać swoją wiedzę, aby prezentowane treści były jak najlepszej jakości. Nie jestem także osobą podążającą ślepo za trendami, czy modą i nie robię/kupuję czegoś tylko dlatego, że "wszyscy mają" :), tak więc jaka jestem?

Przede wszystkim obowiązkowa, wymagająca wobec siebie, rodzinna i ambitna, jednak nigdy nie dążę do celu "po trupach" i za wszelką cenę. Gdy coś robię, chcę to zrobić najlepiej, jak potrafię, czasami robiąc 10 zdjęć jednej rzeczy tylko po to, aby ostatecznie wybrać to jedno, które spełnia moje oczekiwania :). W wolnych chwilach uwielbiam oglądać wszelakiego rodzaju horrory, czytać kryminały, paranormalne historie, ale także mrożące krew w żyłach książki. Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować, czekam na wiadomość - blog@drzemiace-piekno.pl

Jeśli reprezentują Państwo swoją firmę i chcą zaprezentować swój produkt/usługę na łamach mojego bloga proszę o kontakt - upitakubusiemx3@gmail.com Chętnie nawiążę taką współpracę, o ile warunki będą mi odpowiadały, a produkt/usługa będzie nawiązywał/a do tematyki mojego bloga. W każdą współpracę angażuję się w 100%, dokładając starań, aby była przeprowadzona najlepiej, jak potrafię. Bloga prowadzę już 3 rok, dbając zarówno o jego estetykę oraz przede wszystkim wartościową treść okraszoną grafikami i zdjęciami mojego autorstwa, które wykonuję aparatem Canon EOS 700D. Wszystkie teksty, które znajdują się na blogu, są także mojego autorstwa, stąd nie jest możliwa publikacja gotowych artykułów oraz wpływanie na moją opinię. Teksty, które piszę, są moją obiektywną opinią o danym produkcie/usłudze, oparte na podstawie obserwacji, wiedzy oraz doświadczeń podczas stosowania, a dobry produkt obroni się sam, swoim działaniem :).


Możliwe formy współpracy:
- Recenzje produktów
- Konkursy dla czytelników, w którym nagrodą będą Państwa produkty.
- Ambasadorka marki
- Reklama - płatna i oznaczona
- Kampanie
- Akcje specjalne
- Cykliczna, stała współpraca
- Inne, ciekawe formy współpracy.


Co mogę zaoferować wraz z moim blogiem:
- Przetestowanie oraz obiektywne opisanie produktu na łamach bloga
- Estetyczne zdjęcia wykonane aparatem Canon EOS 700D
- Baner w prawej kolumnie bloga ( strona główna ), na czas trwania współpracy
- Publikacja wpisów na profilach bloga w social media - FB oraz G+. Posiadam także konto na Instagramie, jego udział możemy ustalić w warunkach współpracy
- Płatne miejsce reklamowe, w prawej kolumnie bloga w widocznym miejscu.
- Organizację konkursu
- Ponadto chętnie wezmę udział w ciekawych kampaniach, których warunki możemy ustalić.


Podstawowe kwestie, których oczekuję:
- Nie piszę recenzji produktów na podstawie próbek, wersji mini produktów itp.
- "Odrobiny" czasu, abym mogła poznać produkt oraz jego działanie.
- Przede wszystkim proszę pamiętać, że blog to nie jest moja praca, to mój świat, moje zainteresowania i moje pasje, które pragnę rozwijać. Dlatego wymuszanie pozytywnej opinii nie jest tutaj mile widziane i na pewno się na to nie zgodzę :).

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na wszystkie odpowiem. Proszę o wiadomość / For business inquiries, poduct testing, contest sponsoring, other marketing activities please contact me via - blog@drzemiace-piekno.pl

Komentarze

Publikowanie komentarza

Jeśli już trafiłaś w mój świat, zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na dany temat.
Jestem pewna, że masz swoje zdanie, być może zupełnie inne niż moje? - podziel się nim ze mną :).
Mój blog to nie darmowa tablica ogłoszeń, jeśli nie widzisz swojego komentarz, a zawierał on link to, prawdopodobnie trafił do spamu.